Дистанційне навчання в карантин

Дата: 17 лютого 2021 о 17:02, Оновлено 24 лютого 2021 о 00:36

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На період карантину у нашому садочку організовано освітній процес у дистанційному режимі. Запрошуємо всіх приєднатися до дистанційного навчання, де ви зможете ознайомитися з рекомендаціями, порадами, побачити елементи освітньої діяльності з дітьми та ін. Завдання для дошкільників будуть розміщені на сайті закладу та у групах Viber. Детальну інформацію щодо їх виконання можна отримати у вихователів групи.

На період карантину можна буде тримати аудіо та відеозв'язок з вихователями для дистанційного навчання вихованців в месенджерах Viber, Telegram, Whatsapp

16.02.2021р

ПОРАДИ БАТЬКАМ "ЯК АДАПТУВАТИСЬ ДО РЕЖИМУ "КАРАНТИН"

Фізкультура на карантині

Фізкультхвилинки.

1.

1.Ходьба а) на носках, руки вгору по 20-30 сек. б) на п’ятах, руки на пояс в) на зовнішньому зводі стоп, пальці зігнуті, руки на поясі г) з м’ячем (тенісним) – затиснути стопами, ходити на зовнішній стороні стоп

1. Стоячи на палиці (обручі) 6-8 разів а) напівприсідання і присідання, руки вперед або в сторони б) пересування вздовж палиці – ставити стопи уздовж або поперек палиці 3-4 рази
  2. Стоячи а) на зовнішньому зводі стоп – поворот тулуб лев-прав. 6-8 разів б) піднімання на носках з упором на зовнішній звід стопи 10-12 разів
  3. “Човник” – лежачи на животі одночасно підняти руки, голову, ноги і тримати до 5-7 хвилин 4-6 разів
  4. “Кут” – лежачи на спині тримати ноги під кутом 45 гр. 4-6 разів
  5. Сидячи а) згинання – розгинання пальців стоп 15-20 разів б) максимальне розведення і зведення п’ят, не відриваючи шкарпеток 15-20 разів в) з напругою тягнути носки на себе, від себе (коліна прямі) 10-12 раз г) з’єднати стопи. Коліна прямі 10-12 разів д) кругові рухи стопами всередину, 10-12 разів е) загарбання і підведення пальцями стопи олівця або дрібного предмета 10-12 разів ж) загарбання і підведення стопами малого м’яча, коліна прямі 6-8 раз.

2.

1. Як і коли краще зайнятися ходінням босоніж

Якщо є то використовуйте спеціальні гумові килимки з шиповим рифленням. Щоранку починайте зарядку з ходьби босоніж на такому килимку. Корисно масажувати стопи ніг за допомогою качалки або круглої палиці, катаючи їх підошвами по кілька хвилин на день. При ходьбі босоніж збільшується інтенсивна діяльність майже всіх м’язів, стимулюється кровообіг у всьому організмі, поліпшується розумова діяльність. Відмінити редагування

Ще один спосіб загартування – це прогулянки босоніж. Ходіння босоніж не тільки загартовує, а й стимулює нервові закінчення, що знаходяться на стопі, позитивно впливає на роботу внутрішніх органів. На думку деяких фахівців, підошви ніг – це своєрідний розподільний щит з 72 тис. нервових закінчень, через який можна підключитися до будь-якого органу – головного мозку, легким і верхніх дихальних шляхів, печінки і нирок, ендокринних залоз і іншим органам.

Навесні або влітку, малюк цілком може бігати босоніж по підлозі будинку, а ще краще – по зеленій траві. Дитина повинна регулярно ходити босоніж, справжній гартувальний ефект настає лише після тривалих систематичних тренуваннях.