Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 11 чоловік

Сторінка для батьків

Дата: 12 лютого 2021 о 13:21, Оновлено 22 січня о 12:14

Вітаю усіх нас з Днем Соборності
І побажаю я вам міцної єдності
В радості щоб всім українцям жити,
І цим з роками тільки дорожити.

І державі, і українському народу,
Бажаю продовження великого роду.
Щоб зростали міць і сила держави,
І щезали вмить будь-які чвари.

До Дня соборності України в нашому закладі було проведено деякі  заходи з дітьми : бесіди, відеоперегляди, розваги, колективні роботи, конкурси малюнків та поробок.

   Вихователь розповіла малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України, пограли в українські народні ігри, прикрашали українську народну іграшку орнаментами, виконували колективні колажі.

    Для дітей  проведене заняття «Україна єдина», під час якого діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему "У серці кожної дитини живе любов до України"

   

    Колектив закладу мав змогу поринути в часи становлення Української держави під час години спілкування "Наша сила в єдності" та переглянути  відео з циклу «Собор на крові». 

    Не забули нагадати про цю подію і батькам вихованців, для яких вихователі в групових куточках організували виставки матеріалів пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України виставили  поробоки та малюнків на тему Дня Соборності та Свободи України. 

____________________________________________________________________________________https://content.e-schools.info/slobodaschool89/library/Безпека_дитини_в_зимку.docx

                                                                                     Шановні батьки!

Ми раді і вдячні тому, що Ви обрали наш дитячий садок для своїх дітей. Сподіваюсь на те, що час, проведений в нашому садочку стане радісним, цікавим не тільки для наших дітей, а й для Вас. Разом з Вами ми допоможемо нашим дітям пізнати дошкільне дитинство, підготуватися до школи, навчитися товаришувати, радіти життю і людям! Бажаю всім радості, сімейної злагоди!

Заходьте на наші сторінки - і спілкуймося разом!


25.02.2021р

https://content.e-schools.info/slobodaschool89/library/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F_Microsoft_Office_PowerPoint_3_1_1.pdf


Як підготувати дитину до садочка

1. Переконайтися у власній впевненості, що дитячий садок необхідний для вашої сім'ї саме зараз. Дитина добре відчуває, коли батьки сумніваються в доцільності "Садівського" виховання. Будь-які ваші коливання віна використовує для того, щоб чинити опір розлученню з батьками. Легше і швидше звикаються діти, у батьків яких немає альтернативи дитячому садку.

2. Розкажіть дитині, що таке ЗДО, навіщо туди ходять діти, чому ви хочете, щоб маля пішло в дитячий садок. Наприклад: «ЗДО це такий красивий будинок, куди мами й тата приводять своїх малят. Я хочу, щоб ти познайомився і подружився з іншими дітьми і дорослими. У садку все пристосовано для дітей. Там маленькі столики і стільчики, маленькі ліжечка, маленькі раковини для вмивання, маленькі шафи, багато цікавих іграшок. Ти все зможеш розглянути, доторкнутись, пограти з цими речами. У саду діти їдять, гуляють, грають. Я дуже хочу піти на роботу, мені це цікаво. І я дуже хочу, щоб ти пішов в дитячий садок, щоб тобі теж було цікаво. Вранці я відведу тебе в садок, а увечері заберу. Ти мені розповіси, що у тебе було там цікавого, а я розповім тобі, що у мене цікавого на роботі. Багато мам і тат хотіли б відправити до цього садка своїх дітей, але беруть туди не всіх. Тобі пощастило, восени я почну водити тебе туди. Але нам потрібно підготуватися до цього. Купити всі необхідні речі, приготувати "радісну коробку", вивчити ім*я вихователів і правила дитячого садка.

3. Проходячи біля дитячого садка, з радістю нагадуйте дитині, як йому повезло — восени він зможе ходити сюди. Розповідайте рідним і близьким у присутності маляти про свій успіх, говорить, що пишаєтись своєю дитиною, адже її прийняли в дитячий садок.

4. Розкажіть дитині про режим ЗДО: що, як і в якій послідовності, віна робитиме. Чим детальніше буде ваша розповідь і чим частіше ви її повторюватимете, тим спокійніше і упевненіше відчуватиме себе ваше дитя, коли піде в садок. Запитуйте у маляти, запам'ятав і він, що робитиме після прогулянки, куди складати свої речі, хто йому допомагатиме роздягатися, що він робитиме після обіду. Питаннями такого роду ви зможете проконтролювати, чи добре дитина запам'ятала послідовність подій. Малят лякає невідомість. Коли дитя бачить, що очікувана подія відбувається, як і було обіцяно, віна відчуває себе упевненіше.

5. Побалакайте з дитиної про можливі труднощі, до кого віна може звернутися за допомогою, як вона це зможе зробити, Наприклад: "Якщо ти захочеш пити, підійди до вихователя і скажи: "Я хочу пити", і Ганна Миколаївна наллє тобі води. Якщо захочеш в туалет, скажи про це». Не створюйте у дитини ілюзій, що все буде виконано на першу вимогу і так, як віна хоче. Поясніть, що в групі багато дітей і інколи її доведеться почекати своїй черзі. Ви можете сказати маляті: "Вихователь не зможе одягнути відразу всіх дітей, тобі доведеться трохи почекати». Спробуйте програти всі ці ситуації з дитям будинку. Наприклад, ви — вихователь, а ведмежа, за якого вам теж доведеться говорити, просить пити.

6. Навчіть дитину знайомитися з іншими дітьми, звертатися до них по імені, просити, а не віднімати іграшки; пропонувати свої іграшки, робити послуги іншим дітям.

7. Чи знаєте ви, що чим краще будуть ваші стосунки з вихователями та іншими батьками і їх дітьми, тим простіше буде звикнути вашій дитині. Будьте поблажливі і терпимі до інших. Досконалих людей немає. Проте, прояснювати ситуацію, що турбує вас, необхідно. Робіть це в м'якій формі або через фахівців. У присутності дитини уникайте критичних зауважень в адресу ЗДО і його співробітників. Ніколи не лякайте дитину дитячим садом.

8. В період адаптації емоційно підтримуйте дитину. Тепер ви проводите з ним менше часу. Компенсуйте це якістю спілкування. Частіше обіймайте дитину. Скажіть маляті: «Я знаю, що ти нудьгуєш без мене, що тобі буває страшно. Коли відбувається щось нове, завжди спочатку страшно, а потім звикаєшся і стає цікаво. Ти молодець, ти сміливий, я пишаюся тобою. У тебе все вийде».

9. Пам'ятайте, що на звикання дитини до дитячого садка може потрібно до півроку. Розраховуйте свої сили, можливості і плани. Краще, якщо на цей період в сім'ї буде можливість підстроїтися до особливостей адаптації свого маляти.

10. Якщо через місяць ваша дитина ще не звикла до дитячого садука перевірте список рекомендацій і спробуйте виконати ті з них, про які ви забули.

11. Якщо ви продовжуєте мати потребу у контакті з фахівцями, педагоги  дитячого садка чекають вас! Як показує досвід, позитивний ефект має наступна практика введення дітей в групу дитячого саду з врахуванням прогнозу міри адаптації кожного дитяти.  

Дітей з легкою адаптацією (за прогнозом) до дитячого садка батьки можуть приводити на весь час роботи групи з 8,30 до 17,30 годин. Важливе розуміння батьками необхідності враховувати емоційний стан дитяти. Якщо той вранці відмовляється йти в садок, мама може сказати: «Так, буває, що інколи нікуди не хочеться йти. У мене якраз сьогодні є така можливість — побути з тобою, і ти можеш залишитися вдома, а завтра знову підеш в садок. Адже там Марія Миколаївна, Сергій— твій друг. Вони нудьгуватимуть за тобою Нам доведеться зайти в садок попередити Марію Миколаївну, що ти прийдеш завтра . А може, якщо ти захочеш, ми погуляємо разом з дітьми твоєї групи?». Для дитини необхідний цей досвід. Батьки її розуміють, прислухаються до її бажань. Дуже важливо дитині бачити цього дня вихователя. Переконатися, що дорослий не ображається на неї з повагою відноситься до його бажання побути удома, радіє, нехай навіть короткою, зустрічі з дитям, говорить, що чекає його завтра. Батьки можуть відповісти і так: «Я розумію тебе, ти нудьгуєш по будинку і мамі. Але сьогодні я зайнята, йду на роботу. Давай зробимо так: ти побудеш в садку, а я на роботі домовлюся, щоб завтра залишитися з тобою вдома». Вихователь має бути попереджений про розмову, що відбулася.

Увага! Треба відчувати грань, що відокремлює пошану батьками бажання дитини і потурання дитячому капризу, хорошою профілактикою уранішніх дитячих капризів є впевненість батьків в своїй позиції, ранок без зайвої метушні, оптимізм і відчуття гумору.

Яких лікарів необхідно обійти перед дитячим садком?

   У поліклініці, в якій спостерігається дитина вам видадуть "Медичну карту дитини для освітніх установ дошкільної, початкової загальної, основної загальної, середньої (повного) загальної освіти, установи початкової і середньої професійної освіти, дитячих додому і інтернатів", форма №026/у-2000. У цьому документі накопичуватимуться зведення про стан здоров'я маляти з року в рік, до тих пір, поки він не досягне сімнадцяти років. Цей документ супроводжуватиме його у всіх дитячих і освітніх установах.

Окрім паспортних даних, в цій карті проставлені зведення про стан здоров'я дитяти до справжньої диспансеризації, про перенесені захворювання, алергічні реакції, про проведені профілактичні щеплення і так далі

Сама диспансеризація передбачає огляд:

  • хірурга - для виявлення можливих дефектів розвитку, що вимагають хірургічної корекції;
  • ортопеда - який зможе виявити різні зміни постави, початкові стадії викривлення хребта, плоскостопість і т.д.;
  • невропатолога - який зможе відзначити особливості нервової системи дитяти, його схильність до різних невротичних реакцій;
  • окуліста - він повинен визначити гостроту зору, а також необхідність його корекції;
  • отоларинголога - який розповість вам про особливості будови носоглотки маляти, про можливу схильність до захворювань вуха, горла і носа і дасть рекомендації по їх профілактиці;
  • дерматолога - який оцінить стан шкіри дитяти. Це особливо поважно для дітей з алергічними захворюваннями; крім того, деякі зміни шкіри, що приймаються батьками і навіть лікарками за так званий діатез, можуть бути проявами корости або грибковими поразками шкіри, які необхідно лікувати; особливе завдання стоїть перед психологом: на підставі скрупульозного обговорення з батьками і поведінки дитяти він повинен дати рекомендації по його індивідуальній підготовці до входження в дитячий колектив;
  • педіатр - після огляду дитяти, призначає додаткові дослідження: загальний аналіз крові, аналіз сечі, дослідження калу на гельмінти, залежно від свідчень - електрокардіограму, вимір артеріального тиску, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і інші дослідження, а також консультації кардіолога, нефролога, гастроентеролога і інших фахівців.

В результаті аналізу всіх даних про стан здоров'я дитяти педіатром формується повний діагноз, визначається група здоров'я маляти, дається медико-педагогічний висновок про його готовність знаходитися в дитячому колективі загального типа або перебуванні в дитячому саду коректувального типа (ортопедичного профілю, логопедичного або іншого).

   Безпосередньо перед самим вступом в дитячий сад дитя повинне здати аналізи для виключення у нього дифтерійної палички, кишкових інфекцій (термін правомочності аналізів - 7 днів) і узяти довідку з поліклініки або санітарно-епідеміологічної станції (СЕС) про відсутність контактів з інфекційними хворими (термін правомочності довідки - 3 дні).

   Що ж до профілактичних щеплень, то до трилітнього віку  , дитя має бути щеплений проти туберкульозу, чотирикратний - проти дифтерії, кашлюку і правця (АКДС), п'ятикратно - проти поліомієліту, однократно - проти кору, краснухи, епідемічного паротиту. Крім того, багато дітей можуть бути щеплені до цього часу проти гепатиту В, гепатиту А, гемофільною і меннінгококкової інфекцій. Щорік дітям проводиться реакція Манту, і при позитивному її результаті дитя повинне отримати консультацію у лікарки-фтизіатра.

Якщо по яких-небудь причинах щеплення дитяті проводилися по індивідуальному графіку або у зв'язку з великим запізненням у зв'язку із захворюваннями - ви можете нагнати графік в літній час. Щеплення повинне проводиться лише за умови повного здоров'я дитяти. Проте відсутність "повного набору" щеплень у маляти на момент оформлення його в дитячий сад не може бути причиною відмови в прийомі.

Індивідуальні особливості

   Період адаптації в колективі дитячого саду у кожного дитяти свій. В одного це виявляється гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), в іншого - порушеннями в роботі кишечника (замки, проноси), в третього - дратівливістю, плаксивістю, швидкою зміною настрою і так далі Тому порадьтеся з педіатром, що спостерігає дитяти, про призначення профілактичних препаратів, які можна застосовувати перед вступом в дитячий садок і в перші тижні перебування в нім.

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

Дитячий сад " Ластівка"працює 5 днів в тиждень з 08.30 – 17.30.

  • Прийом дітей з 08.30 – 09.30.
  • Якщо Ви запізнюєтесь до  початку  режимного моменту, будь ласка, повідомте вихователів. 
  • Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашого дитяти вранці до 09.30 і увечері після 17.00ч. У інший час педагог зобов'язаний працювати з групою дітей і відволікати його не можна.
  • До педагогів групи незалежно від їх віку необхідно звертатися  на ім'я та по батькові, пам'ятайте діти беруть з вас приклад..
  • Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей.
  • Якщо Ви не змогли вирішити яке-небудь питання з педагогами групи, звернетеся до директора гімназії.
  • Просимо Вас прослідкувати, щоб в кишенях дитяти не було гострих, ріжучих і таких, що колють предметів.
  • Просимо не давати дитяті в дитячий сад жувальну гумку.
  • У групі дітям не дозволяється бити і ображати один одного; брати без дозволу особисті речі, у тому числі і принесені з будинку іграшки інших дітей; псувати і ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється «давати здачі», так само, як і нападати один на одного. Ця вимога продиктована міркуваннями безпеки кожного дитяти. Просимо Вас в сім'ї підтримувати ці вимоги!
  • Плата за вміст дитяти вноситься до банку по квитанції за місяць що віідвідала дитина, не пізніше 15 чисел кожного місяця. 
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.