ОРІЄНТОВНА СТРУКТУРА ПЕРСПЕКТИВНОГО (РІЧНОГО) ПЛАНУ
РОБОТИ ПЕДАГОГА-ОРГАНІЗАТОРА
Вступ.
Аналіз роботи педагога-організатора за певний період, визначення мети та завдань на наступний:
- аналіз роботи педагога-організатора над проблемою;
- реалізація завдань Основних орієнтирів виховання учнів 1–11 класів ЗНЗ України”, «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2025 рр.»;
- організація виховного процесу (участь у проведенні виховних заходів закладу освіти);
- оптимізація діяльності органів учнівського самоврядування;
- взаємодія з дитячими та молодіжними громадськими організаціями (ЗЗСО, за місцем проживання);
- співпраця з класними керівниками, вихователями та батьківським комітетом;
- недоліки та труднощі в роботі, причини;
- визначення мети та завдань на наступний рік.
І. Організаційні заходи щодо реалізації Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України, «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2025 рр.»:
- вдосконалення мережі гуртків, секцій та інших форм позакласної діяльності;
- організація діагностично-прогностичної роботи у співпраці з практичним психологом та соціальним педагогом;
- участь у розробці моделі виховної системи закладу освіти;
- створення банку виховних систем та технологій;
ІІ. Організація виховного процесу (за Основними орієнтирами виховання):
У розділі передбачаються заходи відповідно до рекомендацій Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України, «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2025 рр.»
2.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.
2.2. Ціннісне ставлення до людей.
2.3. Ціннісне ставлення до природи.
2.4. Ціннісне ставлення до мистецтва.
2.5. Ціннісне ставлення до праці.
2.6. Ціннісне ставлення до себе.
2.7. Патріотичне виховання.
2.8. Правове виховання.
ІII. Співпраця з органами учнівського самоврядування:
- організація навчання шкільного парламенту у школі “Лідер”;
- надання допомоги в плануванні та організації діяльності органів учнівського самоврядування;
- участь у проведенні спільних заходів та ін.
IV. Спільна діяльність із закладами позашкільної освіти, дитячими та молодіжними об’єднаннями й організаціями за місцем проживання:
- оптимізація співпраці педагога-організатора із керівниками закладів позашкільної освіти, дитячих та молодіжних об’єднань й організацій за місцем проживання;
- участь у спільних виховних заходах;
- сприяння у залученні дітей до позакласної та позашкільної діяльності (участь учнів у гуртках, секціях, об’єднаннях за інтересами тощо).
V. Індивідуальна робота з учнями:
- організація та проведення превентивних заходів з учнями, які перебувають на внутрішньому та зовнішньому обліку;
VI. Робота з класними керівниками та вихователями:
- участь в методичних заходах щодо планування та організації роботи класного керівника й вихователя з учнівським колективом;
- проведення спільних виховних заходів;
- надання допомоги класним керівникам та вихователям в організації діяльності учнівського колективу.
VII. Взаємодія з батьками та громадськістю:
- участь в загальношкільних заходах (батьківські збори, засідання батьківського комітету, конференції тощо);
VIII. Самоосвіта:
- визначення проблеми на наступний навчальний рік;
- опрацювання науково-методичної та психолого-педагогічної літератури;
- планування підвищення кваліфікації;
- підготовка до атестації (оформлення матеріалів з досвіду роботи).
Вступ
Аналіз роботи педагога-організатора за 2022-2023н.р.
Виховання – найбільш важлива і найбільш суперечлива сфера педагогічної діяльності на сучасному етапі. Завданням виховання є створення необхідних умов, за яких може розвинутися активний громадянин сучасного суспільства, що добре знає себе, вміє правильно використовувати власний потенціал, здатний створити ситуацію успіху, розробити й реалізувати власний життєвий проект.
Основною метою виховної діяльності є створення оптимального соціально-культурного мікроклімату в закладі, який би сприяв творчому саморозкриттю, саморозвитку, дозволяв би учням легко освоїтись у виховному просторі, спонукав би їх до діяльності, яка б дозволяла їм вступати в реальні відносини з оточуючим світом.
Керуючись рекомендаціями МОН України, щодо організації виховної роботи у 2022-2023н.р., державною програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», річним планом роботи школи на 2022-2023 навчальний рік педагог-організатор гімназії реалізовувала конкретні завдання виховної роботи відповідно до загальношкільної виховної проблеми: «Впровадження особистісно-орієнтовного підходу в процесі формування мотивації навчальної діяльності учнів», проблеми, над якою працювала педагог-організатор «"Виховання гуманності, формування особистості учня, національно-патріотичного виховання і громадської гідності" та плану виховної роботи школи.
Одним із найважливіших завдань сучасної школи є-навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я, виховувати у них навички безпечної поведінки.
Виходячи із можливостей школи, виховний процес був спрямований на виконання наступних завдань:
- виховання в учнів активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя;
- залучення учнів до участі у плануванні здоров’я зберігаючої діяльності закладу;
- організація корисного дозвілля, заняття спортом;
- створення умов для задоволення потреб кожного учня у збереженні та зміцненні здоров’я, фізичному та духовному розвитку;
- зміцненню здоров’я учнівської молоді засобами виховання фізичної культури та виконання правил збереження здоров’я.
Всі виховні заходи (заходи в рамках місячників попередження шкідливих звичок в учнівському середовищі, тематичні виховні години, тощо), були спрямовані на:
- профілактику шкідливих звичок (паління, алкоголізму, токсикоманії, наркоманії);
- попередження розповсюдження СНІДу;
- профілактику правопорушень та асоціальної поведінки серед дітей та молоді;
- формування валеологічного світогляду та навичок ведення здорового способу життя.
Також у 2022-2023 навчальному році була продовжена робота по:
- формуванню правової культури, прищепленню поваги до прав і свобод людини і громадянина, Конституції, державних символів, національно-патріотичного виховання та виховання правової свідомості;
- створенню сприятливих умов для співробітництва вчителів, учнів та їх батьків, як необхідної умови запобігання відхилень у поведінці учнів; для розвитку інноваційної особистості та творчої самореалізації кожного учня;
- формуванню позитивних загальнолюдських цінностей.
Зазначені завдання реалізовували через створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, їх адаптації в соціумі, формування демократичного світогляду, ціннісних орієнтирів, засвоєння морально-етичних норм, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, на усвідомленому виборі саме здорового способу життя, через пропаганду духовних надбань українського народу, через заходи, спрямовані на виховання любові до рідної землі, на осмислення самовизначення у виборі професії.
На початку навчального року було створено банк даних дітей, які потребують соціального захисту, опіки, складено соціальні паспорти класів. Серед учнів школи проводиться просвітницька робота з пропаганди здорового способу життя. Були проведені тижні здорового способу життя, Тиждень безпеки життєдіяльності, Тиждень протипожежної безпеки, проведені заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров'я, тиждень права.
У школі були проведені традиційні загальношкільні виховні заходи: свято «Першого дзвоника», святкові концерти до Дня вчителя, Козацькі забави, Андріївські вечорниці, Новорічне свято, конкурс колядок і щедрівок, Шевченківські дні," День святого Миколая, День святого Валентина, День захисника Вітчизни, День сміху, "Великодні дзвони", День матері, День сім’ї, свято Казки, урок-реквієм « Чорнобиль немає майбутнього», свято «Останнього дзвоника», свято Букварика; загальношкільні лінійки:
пам’яті жертв Голодомору,
пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС;
пам’яті людей, померлих від СНІДу;
до Дня Соборності;
до Дня Гідності й Свободи;
до Дня української писемності та мови;
під Хрест Твій стаю Спасителю Мій милий
пам’яті героїв бою під Крутами;
вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні;
конкурси читців, вікторини, акції, книжкові виставки.
Операції «Турбота», « Милосердя» діють протягом року.
З 24 лютого 2022року всі заплановані заходи проводилися дистанційно.
Багато заходів проведено на патріотичну тему. Це допомогло дітям розвивати пізнавальну активність, поглибити знання про героїчне минуле нашого народу, формувати поглиблення національної гідності. За всіх часів у всіх народів школа була найбільшою вихователькою молодого покоління. Взаємодія вчителів дітей та батьків, нині надзвичайно актуальна. Всі виховні заходи були сплановані на актуальність сьогодення, виявлення обдарованих дітей, залучення батьків до життя школи. Учні Слобідської гімназії брали активну участь у ярмарках, акціях, зборі продуктів, речей для ЗСУ. Також брали участь у заходах та конкурсах, організованих відділом освіти молоді та спорту Печеніжинської ОТГ , перемогли у конкурсі організованому Печеніжинським ОТГ і створили креативний куточок відпочинку для дітей.
Важливим аспектом самоорганізації дитини є учнівське самоврядування, що є універсальною формою організаторської діяльності, яку можна вважати способом організації життя шкільного колективу та чинником творчої самореалізації особистості.
Через залучення учнів до діяльності учнівського самоврядування відбувається підготовка майбутніх активних громадян держави.
На початку 2022-2023 навчального року відбулися чергові вибори Голови Ради учнівського самоврядування. Їм передували дебати трьох кандидатів на цю посаду, що сприяло демократичному вибору.
Головою Ради учнівського самоврядування є Татарчук Роман
Було сформовано 4 комісії:
«Навчально-пізнавальна»
Голова комісії ___Гайдук Софія
Мета: організація інтелектуального розвитку дітей і молоді з урахуванням їхніх інтересів, залучення школярів до підготовки та проведення інтелектуальних програм та конкурсів.
Завдання: організовувати виставки, конкурси з різних навчальних дисциплін, допомагати учням, що не встигають, надаючи їм консультації.
Протягом семестру члени комісії допомагали в проведенні інтелектуальних ігор для учнів, квестів, вікторин та предметних тижнів.
«Культури і дозвілля» до неї входить прес-центр який об’єднує учнів, які збирають інформацію про різні події шкільного життя , висвітлюють їх на стенді «Шкільний калейдоскоп»
Голова комісії – Гриджук Яна
Мета: організація змістовного дозвілля дітей і молоді з урахуванням їхніх інтересів; залучення дітей та підлітків на основі ініціативи до підготовки та проведення творчих справ, дозвільних програм.
Завдання: піклуватися про естетичне виховання школярів, розвиток їх художніх здібностей; брати участь у художньому оформленні школи; організовувати і проводити вечори, дискотеки, шоу-програми.
Члени комісії брали активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів, які були організовані в Слобідській гімназії протягом року.
«Спортивно-туристична».
Голова комісії – Бондаренко Богдан
Мета: підтримка дисципліни у шкільному колективі учнів.
Завдання: контролювати чергування класів у гімназії; зовнішній вигляд учнів; спізнення на уроки.
Члени комісії проводили акції по попередженню тютюнопаління «Палити – здоров’ю шкодити» серед школярів, проводили рейди по перевірці чергування по гімназії, стану класних куточків, зовнішнього вигляду учнів, про що доповідали на засіданнях Ради учнівського самоврядування та зборах старостату;
Старостат
Голова старостату – Бандурак Андріана
Мета: здійснення взаємозв’язку з класними колективами через старост.
Завдання: залучати активних учнів до участі в роботі учнівського самоврядування.
Старости були тим ланцюжком, який поєднував учнівський колектив з педагогічним колективом, надавали допомогу класним керівникам, брали участь у всіх подіях, які відбувались у гімназії.
Протягом семестру раз на тиждень проводились збори старостату, на яких щопонеділка розподілялись завдання на тиждень .
Працюючи над реалізацією плану виховної роботи гімназії, плану педагога-організатора та планів роботи учнівського самоврядування гімназії, учні брали участь
в акціях:
- « Допомога ЗСУ», «Чисте село», «Зробимо Україну чистою», «Майбутнє лісу у твоїх руках», «Збережи ялинку»; «Нагодуй пташок»;
До місячника української писемності та мови були проведені:
- вікторина «Говори українською», квест «Я люблю вишиванку».
До Дня вишиванки був організований флеш-моб «Шкільна родина у вишиванці».
Проводили рейди по перевірці стану підручників, санітарного стану класних кімнат, зовнішнього вигляду учнів, результати яких висвітлювали на стенді учнівського самоврядування та обговорювали на засіданнях.
Брали участь у проведенні Тижнів знань безпеки життєдіяльності(конкурс малюнків, плакатів, класні години для молодших школярів); провели акцію на тему: «Червона стрічка СНІДу»; опитування «Чи маєш ти шкідливі звички?» серед учнів8-9 класів; класні години, вікторини для учнів молодших класів.
У День Цивільного захисту відтворювали евакуювання, та гасили умовну пожежу вогнегасниками.
Протягом навчального року були проведені засідання Ради учнівського самоврядування, на яких вирішувались питання підготовки до свят, зовнішнього вигляду учнів школи, залучення учнів школи до активного учнівського життя та питання, безпосередньо пов’язані з роботою комісій. З метою запобігання травматизму та підтримання порядку на перервах протягом навчального року організовується чергування по школі учнів старших класів та вчителів. Але цей напрямок роботи ще потребує корекції і сумісних зусиль щодо покращення, а саме:
- класним керівникам потрібно постійно контролювати своїх учнів під час чергування по школі, не перекладати свою відповідальність на інших вчителів;
- вчителям-предметникам відповідально ставитись до обов’язків «Чергового вчителя» згідно «Графіку чергування вчителів по школі»;
- класним керівникам привчати учнів до культурної поведінки у школі, виховувати повагу до чергового учня та вчителя.
На жаль , суттєвим недоліком у роботі з учнівською радою була мало активність школярів, кількість учнів у школі невелика , то практично всі заходи з виховної роботи проводились для всіх учнів ,а це різновікова категорія .
Спостерігався недостатній рівень системності в корекційній та превентивній роботі; не надто помітний результат роботи з учнями, які без поважних причин пропускали заняття.
Виходячи з вищесказаного можна зазначити, що виховна діяльність у школі поряд з позитивними моментами ще має деякі недоліки, над якими потрібно спільно працювати і вчителям, і учням, і батькам. І це нормальний процес, бо, як відомо, світ не стоїть на місці, він постійно змінюється, змінюючи нас і наше ставлення до нього.
Перспективні завдання на 2023– 2024 навчальний рік:
1. Зосередження знань на формуванні самостійної і компетентної особистості, здатної виважено діяти в різноманітних життєвих ситуаціях.
2. Різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб.
3. Збереження і зміцнення морального, фізичного і психологічного здоров’я вихованців.
4. Сприяння зростанню творчого духовного потенціалу особистості, розкриттю внутрішніх мотивів її самовдосконалення, розвитку здібностей на кожному з вікових етапів.
5. Пошук, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих вихованців.
6. Виховання дитини як громадянина країни, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір.
7. Формування здорового способу життя.
8.Формувати патріотичне ставлення до держави, проявляти інтерес у допомозі Українській армії.
9. Упровадження просвітницької діяльності, спрямованої на формування негативного ставлення до протиправних діянь (Тижні правових знань, ділові ігри, моделювання життєвих ситуацій, дискусії, робота в малих групах)
10. Організація дозвілля вихованців, пошук нових його форм.
11. Розвиток дитячого самоврядування як осередка самореалізації громадянського виховання, державно – громадського управління закладом.
12. Основною метою у вихованні учнів буде формування громадянина, патріота, інтелектуально - розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ.
11. Компетентнісний підхід у роботі учнівського самоврядування
(форми роботи)
1. Визначення активу гімназії.
2. Створення творчих груп за інтересами та відповідно до напрямків роботи.
3. Здійснення самоврядування, проведення днів самоврядування.
4. Залучення учнів до підготовки заходів виховного характеру.
5. Надання допомоги тим, хто її потребує.
6. Проведення днів культури національних меншин.
7. Проведення спортивних та сімейних заходів.
8. Проведення зустрічей з цікавими людьми.
9. Проведення анкетування.
10. Проведення конкурсів, змагань.
11. Організація волонтерських груп.
12. Здійснення співпраці з бібліотекою.
13. Проведення зустрічей із співробітниками правоохоронних органів, служби охорони здоров’я, із працівниками центру зайнятості, профорієнтаційна робота.
14. Проведення акції «Молодь за здоровий спосіб життя».
15. Залучення учнів до участі в заходах предметних тижнів, у олімпіадах.
16. Проведення творчих конкурсів(пісенних, малюнків, газет, саморобок), виставок творчих робіт.
17. Сприяння виявлення та розвитку творчого потенціалу кожного учня.
Основними засобами вдосконалення педагогічної допомоги учнівському самоврядуванню було: забезпечення реальних прав та обов'язків органів самоврядування; підвищення довіри педагогів до рішень учнівського колективу; кваліфікована, тактовна допомога; цілеспрямоване навчання учнів складній справі організації життя учнівського колективу.
Проблемним питанням педагога-організатора є "Виховання гуманності, формування особистості учня, національної свідомості і громадської гідності".
Мета: "Виховання національної свідомості через систему виховної роботи педагога-організатора".
|
І. Організаційні заходи
Кредо: "Справжня суть виховної роботи... полягає зовсім не у розмовах з дитиною, не у безпосередньому впливі на дитину, а ... в організації життя дитини"
А.С. Макаренко
Організаційні заходи щодо реалізації програми “Основні орієнтири
виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2025 рр.»
№ за/п |
Зміст роботи |
Дата |
Відмітка про виконання |
|
Спланувати виховну роботу на 2023-2024н р. |
до 31.08.2023 |
|
|
Обрати органи учнівського самоврядування в класах |
до 23.09.2023 |
|
|
Провести вибори членів учнівської ради |
до 23.09.2023 |
|
|
Надати допомогу в плануванні виховної роботи класним керівникам, членам учнівської ради «Лідер» |
Вересень |
|
|
Оформлення коридорів гімназії. |
Серпень-вересень |
|
|
Організувати роботу з класними керівниками, предметниками, щодо проведення предметних тижнів(за окремим планом) |
протягом року |
|
|
Організувати роботу гуртків, секцій, узгодити плани їхньої роботи |
Вересень |
|
|
Зібрати інформацію про зайнятість учнів в позаурочний час |
Вересень |
|
|
Поновити соціально-педагогічний паспорт школи |
Вересень |
|
|
Організувати роботу редколегії стенду «Шкільний калейдоскоп» |
23.09.2023 |
|
|
Провести розподіл території школи для організації суспільно-корисної праці |
Вересень |
|
|
Допомагати учнівській раді в організації та проведенні днів чистоти в школі |
протягом року |
|
|
Надавати допомогу в оформленні стіннівки «черговий клас» |
протягом року |
|
|
Проводити зустрічі з класними керівниками з підготовки та проведення виховних заходів |
протягом року |
|
|
Залучати до написання сценаріїв учнів та вчителів школи |
протягом року |
|
|
Брати участь в інструктивно-методичних нарадах , метод об’єднанні класних керівників , знайомитись з новинками методичної літератури |
протягом року |
|
|
Поповнювати каталог методичної літератури |
протягом року |
|
|
Брати участь у роботі шкільної ради з профілактики правопорушень серед неповнолітніх |
протягом року |
|
|
Залучати батьків до організації проведення дозвілля школярів , та налагодити роботу школи із батьками за схемою трикутника: школа – діти - батьки |
протягом року |
|
|
Організовувати та проводити вечори відпочинку для учнівської молоді, конкурсних програм, тематичних вечорів та відкритих виховних годин |
протягом року |
|
|
Організовувати «Хвилини мовчання» |
протягом року |
|
|
Організувати участь в сходженні на одну із вершин Прикарпаття |
вересень , травень |
|
|
Залучати дітей до участі в тижні дитячої та юнацької книги |
Березень |
|
|
Залучати учнів до участі в різних конкурсах , рекомендованих МОН України |
протягом року |
|
|
Проводити інструктажі з техніки безпеки та охорони здоров’я |
протягом року |
|
|
Організовувати трудові десанти |
протягом року |
|
|
Доповнювати музейний куток |
протягом року |
|
|
Організувати діагностично -прогностичну роботу у співпраці з практичним психологом |
протягом року |
|
|
Доповнити фото випускників на стіні біля актової зали. |
протягом року |
ІІ. Організація виховного процесу |
У розділі передбачаються заходи відповідно до рекомендацій програми “Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України”, «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2025 рр.»
2.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.
Початкова школа
Усвідомлення приналежності до української держави і народу. Шанування історії і мови свого народу, країни. Почуття гордості і поваги до своїх батьків, роду, народу, місця , де народився. Знання культури свого народу і прагнення дотримання традицій. Розуміння правил взаємодії людей у сім’ї та суспільстві.
Основна школа
Любов до свого рідного краю, Батьківщини, народу. Повага до українських родинних законів, звичаїв, обрядів і традицій. Знання та володіння українською мовою. Шанобливе ставлення до державної символіки. Знання історії та культури інших народностей, які проживають в Україні та інших державах.
№ |
Зміст роботи |
Дата |
Відповідальні |
Примітка |
|
День Знань! |
01.09.2023р |
КК 1 класу Педагог-організатор |
|
|
Виконання Гімну України |
Щопонеділка |
Педагог-організатор |
|
|
Організаційна допомога органам учнівського самоврядування. Вибори голови учнівського самоврядування та голів комісій до Міжнародного дня демократії |
Вересень 15.09.2023 |
Педагог-організатор |
|
|
Загальношкільний захід присвячений Дню Миру |
21.09.2023р. |
Педагог-організатор, УС КК |
|
|
Година пам’яті «День пам’яті жертв Бабиного Яру» |
29.09.2023р. |
Вчитель історії |
|
|
Всеукраїнський день бібліотек. Вікторина «Відгадай улюблену книгу» |
30.09.2023р. |
Бібліотекар, п.-орг. |
|
|
Акція «Вчитель не повинен бути самотнім» Єдиний день самоврядування Святковий концерт |
02.10.2023р. |
Педагог-організатор, КК.9 класу |
|
|
Олімпійський тиждень. Олімпійський урок |
За окремим планом |
Вч.фізкультуриПед.-орг.,КК |
|
|
Гра розуму «Козацькі розваги » до Дня українського козацтва. |
30.09.2023р. |
Пед.-орг. |
|
|
День здорового харчування |
18.10.2023р. |
УС, КК |
|
|
Лінійка «І найперше було Слово…» - (9 листопада – День української писемності) Радіо диктант |
27.10.2023р. |
Пед.-орг. Вч. української мови |
|
|
Вечір реквієм «День Гідності та Свободи» |
22.11.2023р. |
Педагог-організатор, |
|
|
Акція «16 днів проти насильства» |
За окремим планом |
Педагог-організатор, психолог |
|
|
Виховна година «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му- непереможні сьогодні!». Всеукраїнська акція «Засвіти свічку» |
29.11.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Акція «Червона стрічка « до Дня боротьби зі СНІДом Тренінг «Що я знаю про СНІД» |
01.12.2023р. |
Педагог-організатор спільно з медсестрою |
|
|
Тиждень права ( за окремим планом) |
Грудень . |
Вч. історії, Пед.-орг., УС |
|
|
Виховний година «Соборній Україні – слава, нині і повік» |
22.01.2024р |
Пед.орг.спільно з вч.історії |
|
|
День пам’яті Героїв Крут |
29.01.2024р. |
П.-орг. спільно з вчителем історії, КК |
|
|
День герба України |
18.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Заходи до Дня рідної мови: -конкурс на кращого читця; Інтелектуальна гра «Мова калинова» |
21.02.2024р. |
Педагог-організатор , КК |
|
|
Виховний захід до дня пам’яті Героям Майдану |
20.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Шевченківські дні (за окремим планом) |
березень 2024р. |
Пед-орг. спільно з КК |
|
|
Операція «Забуті могили»(трудові десанти з упорядкування братських могил) |
Протягом місяця |
Педагог-організатор |
|
|
Тиждень духовності Хресна дорога(за окремим планом) |
2024р. |
П-орг, вчитель християнської етики |
|
|
Виховний захід «Чорнобильські дзвони» |
26.04.2024р. |
Пед.-орг. спільно з вчителем літератури |
|
|
Свято останнього дзвоника |
31.05.2024р. |
Пед-орг спільно з КК 9кл. |
2.2. Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей
Початкова школа
Запобігання та мирне розв’язування конфліктів . Уміння оцінювати власні вчинки і вчинки інших людей та висловлювати оцінні судження .
Основна школа
Знання та розуміння особистих , родинних , громадянських та загальнолюдських цінностей . Уміння співпрацювати з іншими , працювати в групі , колективі
№ п\п |
Тематичний зміст виховної діяльності |
Дата |
Відповідальні |
Примітка |
|
Організаційна допомога органам учнівського самоврядування. |
Вересень |
Педагог-організатор |
|
|
Проект «Майбутнє в наших руках» (Збір батарейок) |
Вересень-травень |
УС |
|
|
День чистоти в школі |
4-й четвер місяця |
Педагог-організатор |
|
|
День профілактики правопорушень |
3-а середа місяця |
Педагог-організатор |
|
|
Конкурс малюнків на асфальті до Дня народження смайла. |
18.09.2023р. |
Пед.-орг. |
|
|
Міжнародний день толерантності. Виховна година «Будь толерантним» |
18.11.2023р. |
Педагог-організатор, психолог |
|
|
Збір речей та іграшок для дітей ВПО Дня благодійника |
07.12-12.12. 2023р. |
Педагог-організатор, УС |
|
|
Тиждень початкової школи (за окремим планом) |
Грудень |
Класні керівники спільно з педагогом-організатором |
|
|
Акція « Намалюй лист солдату, напиши слова підтримки» |
Грудень |
Педагог-організатор |
|
|
Свято Миколая |
06.12.2023р. |
Педагог-організатор спільно з КК |
|
|
Свято колядок та щедрівок |
Січень 2024р. |
Педагог-організатор, УС |
|
|
Акція “Обійми мене!” до Міжнародного дня обіймів. |
20.01.2024р. |
УС |
|
|
День Святого Валентина. Розважальне шоу. « Гендерна битва» |
14.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Свято «Стрітення Господнє» |
15.02.2024р |
Пед.-орг. КК |
|
|
Тиждень національно-патріотичного виховання. Шевченківські дні ( за окремим планом) |
Березень 2024р |
Педагог-організатор спільно з КК |
|
|
Святкова програма до 8 березня . «Квест для Мами» |
08.03.2024р. |
УС |
|
|
Всесвітній день поезії. Декламування віршів. |
22.03.2024 |
Педагог-організатор |
|
|
Великодні ігри та забави біля церкви |
Педагог-організатор, вчитель християнської етики |
||
|
День матері . Святковий концерт |
10.05.2024р |
Педагог-організатор спільно з КК |
2.3. Ціннісне ставлення до природи
Початкова школа
Уявлення про цілісність природи, місце людини в природі, розуміння необхідності гармонійного співіснування людини і природи; інтерес до пізнання природи.
Основна школа
Усвідомлення себе як невід’ємної частини природи . взаємозалежності людини та природи.
№ п/п |
Тематичний зміст виховної діяльності |
Дата |
Відповідальні |
При- |
|
Акція озеленення класу |
Вересень |
Педагог-організатор спільно з класними керівниками |
|
|
Проект «Майбутнє в наших руках» Збір батарейок |
Протягом року |
Педагог-організатор |
|
|
До Міжнародного дня туризму – екскурсії, походи присвячені вивченню рідного краю. Туристичний похід |
Вересень 2023р. |
Педагог-організатор спільно з класними керівниками |
|
|
Всесвітній день прибирання. |
18.09.2023р. |
||
|
Виставка виробів із природного матеріалу та осінніх квітів «Дарунки пані Осені» |
Жовтень |
Педагог-організатор КК |
|
|
КТС «Ми відповідаємо за тих кого приручили» |
Жовтень-травень |
Педагог-організатор |
|
|
Допомога зимуючим птахам - екологічна операція «Встанови годівничку». |
Листопад |
Педагог-організатор |
|
|
Бесіда-інструктаж «Зима: її принади і небезпеки». |
Грудень |
Педагог-організатор |
|
|
Конкурс креативних ялинок і прикрас своїми руками |
21.12.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Конкурс «Баба Снігова» - ліплення фігур зі снігу. |
Січень |
Педагог-організатор |
|
|
Операція «Земля – наш дім» прибирання території |
Протягом квітня |
Педагог-організатор |
|
|
Свято зустрічі птахів |
01.04.2024р. |
Педагог-організатор, КК |
|
|
Відзначення: - Всесвітнього Дня Птахів; - Всесвітнього Дня Довкілля; - Всесвітнього Дня Води; - Всесвітнього Дня Землі |
Протягом місяця |
КК |
|
|
Акція «Посади дерево» та «Первоцвіт» до Дня навколишнього середовища |
Квітень |
Педагог-організатор |
|
|
Екологічна гра «Здорова планета – здоровий і я» для учнів 4 класу |
Квітень |
Педагог-організатор |
|
|
Операція «Земля – наш дім» (прибирання території) 5-9 |
Протягом місяця |
Педагог-організатор |
|
|
Бесіди про правильне поводження з відходами, сміттям. Сортування сміття. |
Протягом року |
Педагог-організатор, КК |
2.4. Ціннісне ставлення до мистецтва.
Початкова школа
Здатність розуміти і сприймати інформацію художньо-тематичної спрямованості, уявлення про мистецтво та засоби його виразності, інтерес до мистецтва, поняття про естетичні почуття, переживання, пов’язані зі сприйманням творів різних видів мистецтва.
Основна школа
Знання про види мистецтва та засоби їх виразності. Наявність художньо-естетичних емоцій, смаків, почуттів. Володіння системою елементарних мистецьких знань, понять, термінів.
№п/п |
Тематичний зміст виховної діяльності |
Дата |
Відповідальні |
При- Мітка |
|
Міжнародний день МИРУ. |
21.09.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Заходи до Дня бібліотеки (за окремим планом) |
28.09.2023р. |
Бібліотекар |
|
|
Міжнародний день музики . Музичні перерви. |
02.10.2023р |
Педагог-організатор |
|
|
Виставка « Осіння фантазія» |
Жовтень |
Педагог-організатор |
|
|
День посмішки – « А ну посміхнись…» |
02.10.2023р |
Педагог-організатор |
|
|
Перегляд лялькових вистав до Всесвітнього дня дітей. |
19.11.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Виставка малюнків « Птахи нашої місцевості» |
Листопад |
Педагог-організатор |
|
|
Підготувати виступ на розколяду . Вертепне дійство. |
Грудень |
Педагог-організатор |
|
|
Андріївські вечорниці |
30.11.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Виставка новорічних стіннівок « З Новим роком!» Конкурс креативних ялинок і ялинкових прикрас власними руками. |
17.12-21.12/2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Свято колядок та щедрівок |
24.12.2023р. |
Педагог-організатор, УС |
|
|
Новорічний бал-маскарад |
Кінець грудня |
Педагог-організатор |
|
|
Конкурс «Баба Снігова» - ліплення фігур зі снігу. |
Січень |
Педагог-організатор |
|
|
Літературний вечір з юними поетами «Поезія – це просто неповторність…» |
Лютий |
Педагог-організатор |
|
|
«День Святого Валентина» (Дискотека) Розважальне шоу |
14.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Огляд художньої самодіяльності |
Педа-орг. спільно з вчителем музики |
||
|
Святкова програма до 8 березня |
08.03.2024р. |
УС |
|
|
Шевченківські дні (за окремим планом) |
Березень 2024р. |
Педагог-організатор спільно з КК |
|
|
Виставка художніх книг для дітей до міжнародного дня дитячої книги. Конкурс на кращого читача |
03.04.-07.04.204р. |
Бібліотекар |
|
|
Міжнародний День Музеїв. Екскурсії до музеїв |
17.05.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Свято Останнього дзвоника |
31.05.2024р. |
Пед.-організатор спільно з КК 9 кл. |
2.5. Ціннісне ставлення до праці.
Початкова школа
Усвідомлення праці в житті людини. Відповідальність за результати власної праці та праці інших. Уявлення про різні види професій та особистісні якості, необхідні сучасному працівникові.
Основна школа
Усвідомлення соціальної значимості праці в житті людини. Повага до людей праці, які створюють духовні та матеріальні блага й цінності. Уміння доводити справу до логічного закінчення.
№ п/п |
Тематичний зміст виховної діяльності |
Клас |
Дата |
Відповідальні |
Примітка |
|
День чистоти у школі |
1-9 |
4-й четвер місяця |
Педагог-організатор |
|
|
Закріплення за класами шкільної території. |
1-9 |
Вересень, 2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Чергування старшокласників |
5-9 |
Згідно графіку |
Педагог-організатор |
|
|
Трудові десанти “Хай сяє школа рідна чистотою” |
1– 9 |
03.09.-24.12.2023 |
педагог-організатор |
|
|
Виставка виробів із природного матеріалу та осінніх квітів «Дарунки пані Осені» |
1 – 9 |
Жовтень 2023 |
педагог-організатор |
|
|
Допомога зимуючим птахам - екологічна операція «Встанови годівничку». |
1-9 |
Листопад |
Вч.трудового навчання |
|
|
Профорієнтаційна робота із залученням представників училищ, технікумів, вищих навчальних закладів, центром зайнятості |
8-9 |
09.09.-24.12.2023 |
Панчошак Л.О. |
|
|
Збір речей та іграшок для дітей із малозабезпечених родин до Дня благодійника |
1-9 |
04.12-08.12. 2023р. |
Педагог-організатор, УС |
|
|
Акція “Книжкова лікарня” |
1-9 |
13.12.2023 |
Бібліотекар Горецька М.В. |
|
|
Операція «Земля – наш дім» (прибирання території) |
Протягом року |
Педагог-організатор |
||
|
Загальна толока по благоустрою села |
4-9 |
Квітень |
Педагог-організатор |
|
|
Виставка малюнків « Професія моїх батьків» |
1-9 |
13.03.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Операція «Забуті могили»(трудові десанти з упорядкування братських могил) |
5-9 |
Протягом місяця |
Педагог-організатор спільно з КК |
2.6. Ціннісне ставлення до себе.
Початкова школа
Усвідомлення цінності людського життя, кожної людської особистості, дотримання правил здорового способу життя; здійснення самоконтролю, виявлення вольових рис особистості.
Основна школа
Уміння цінувати себе як унікальну і неповторну особистість. Прагнення бути фізично здоровою людиною. Уміння визначати свій соціальний статус у соціальній групі, уміти коректувати та регулювати власну поведінку.
№п/п |
Тематичний зміст виховної діяльності |
Дата |
Відповідальні |
Примітка |
|
Місячник безпеки руху дітей «Увага , діти на дорозі!» А) взяти на облік учнів, які мають власні велосипеди і провести з ними додаткові заняття з ПДР Б) Провести класні та виховні години « Подорож до країни дорожніх знаків», «Абетка безпеки», « Я учасник дорожнього руху», В). Конкурс малюнків на асфальті про безпеку руху на дорогах; Г). Бесіди з батьками з питань попередження нещасних випадків на дорогах; Д) конкурс малюнків та плакатів з правил дорожнього руху; Е) Вікторина « Чи знаєш ти обов’язки та права пішоходів» |
Вересень |
Педагог-організатор спільно з мед сестрою, вч. основ здоров’я, КК |
|
|
Години спілкування: "Що я ціную у житті", "Хто я?", "Я хочу стати кращим", "Азбука ввічливості", "Бути вихованим. Що це означає?", "Розкажи про себе", "Образ мого "Я", "Я і мій характер", "Мої цінності", "Світ моїх почуттів", "Подивись на себе уважно", "Пізнай самого себе", "Бережи себе", "Здоров'я - скарб". |
Протягом року |
КК |
|
|
Туристичний похід |
Вересень |
Педагог-організатор |
|
|
День профілактики правопорушень |
3-а середа місяця |
Педагог-організатор |
|
|
День чистоти в школі |
4-й четвер місяця |
Педагог-організатор |
|
|
Бесіди про зовнішній вигляд учнів, культуру використання мобільних телефонів. |
Вересень |
Педагог-організатор спільно з КК |
|
|
Міжнародний день толерантності. Виховна година «Будь толерантним» |
15.11.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
До Міжнародного Дня тютюнопаління Конкурс малюнка на тему : • «Я досягну успіху без куріння»; |
20.11.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Тиждень права ( за окремим планом) |
грудень.2023р. |
Педагог-організатор, вчитель права |
|
|
Бесіди з попередження правопорушень перед канікулами |
10.12-23.12.2023р. |
КК |
|
|
Свято колядок і щедрівок |
24.12.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Акція “Обійми мене!” до Міжнародного дня обіймів. |
20.01.2024р. |
УС |
|
|
Всесвітній день боротьби проти раку |
05.02.2024р. |
Шкільна медсестра |
|
|
Подорож в королівство ввічливості ,,Ввічливим і чемним будь , про культуру не забуть” |
25.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Проведення рейду перевiрки стану пiдручникiв |
Кінець місяця |
Педагог-організатор |
|
|
«День Святого Валентина» (Дискотека) |
14.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Проведення профілактичних бесід до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу |
24.03.2024р. |
Педагог-організатор, шкільна медсестра,УС |
|
|
Година спілкування «Твоє майбутнє в твоїх руках». (7 квітня – Всесвітній день здоров’я) |
07.04.2024р. |
Педагог-організатор спільно з мед сестрою |
|
|
Свято книги,, Нам без книг ніяк не можна ” (День книги) |
13.04.2024 |
Бібліотекар |
|
|
Тренінги "Кроки до успіху", "Я"- частинка Всесвіту", "Як подолати невдачу?", "Наодинці із собою", "Сам собі вихователь", "Кодекс чесної особистості", "Шлях до себе". |
Протягом року |
ПО, КК |
|
|
Фотовиставка «Яким він був 2018– 2019 навчальний рік?» |
Протягом місяця |
Педагог-організатор |
|
|
Підготовка до випускного вечора |
Протягом травня |
Педагог-організатор спільно з випускиками |
ІІІ. Співпраця з органами учнівського самоврядування |
№п/п |
Зміст роботи |
Термін виконання |
Відповідальні |
Примітка |
1 |
Провести вибори членів учнівської ради |
До 17 вересня |
Педагог-організатор |
|
2 |
Надати допомогу в плануванні органів учнівського самоврядування на І-ІІ семестри |
Вересень, грудень |
Педагог-організатор спільно з учнівським самоврядуванням |
|
3 |
Допомагати в організації допомоги ЗСУ. |
Протягом року |
Педагог-організатор спільно з учнівським самоврядуванням |
|
4 |
Допомагати в організації чергування учнів по школі. |
Постійно |
Педагог-організатор спільно з учнівським самоврядуванням |
|
5 |
Організовувати рейди по школі . |
Протягом року |
Педагог-організатор спільно з учнівським самоврядуванням |
|
6 |
Випускати шкільну газету «Галасливий вісник» |
Щомісяця |
Педагог-організатор спільно з учнівським самоврядуванням |
|
7 |
Допомагати в організації предметних тижнів |
Протягом року |
Пед-орг.спільно з учнівським самоврядуванням |
|
8 |
Брати участь у проведенні шкільних заходів |
Протягом року |
Пед.-орг.спільно з учнівським самоврядуванням |
|
89 |
Брати участь у конкурсах, акціях |
Протягом року |
Педагог-організатор |
ІV Спільна діяльність із позашкільними закладами, дитячими та молодіжними організаціями за місцем проживання |
№п/п |
Зміст роботи |
Термін виконання |
Відповідальні |
Примітка |
1. |
Співпраця з Народним домом, бібліотекою, сільською радою с. Слободи
|
Протягом року |
Пед-орг, |
|
2. |
Співпраця з художньою школою. |
Протягом року |
Керівники гуртків |
|
3. |
Співпраця з Печеніжинською музичною школою. |
Протягом року |
Керівники гуртків |
|
4. |
Співпраця з Молодіжною радою Печеніжинської ОТГ |
Протягом року |
Педагог-організатор , УС |
|
5. |
Участь учнів, у гуртках |
Протягом року |
Керівники гуртків |
|
6. |
Співпраця з спортивною школою |
Протягом року |
Педагог-організатор |
V Індивідуальна робота з учнями. |
№п/п |
Зміст роботи |
Термін виконання |
Відповідальні |
Примітка |
1 |
Роботу педколективу спрямувати на роз’яснення учням Конституції України, інших законів України. |
постійно |
Пед-організатор, вчителі класні керівники |
|
2 |
Залучати учнів школи до роботи гуртків, які працюють у школі та позашкільних закладах. Особливу увагу звертати на важковиховуваних дітей. |
постійно |
Педагог-організатор, класні керівники |
|
3 |
Затвердити на новий навчальний рік раду профілактики правопорушень. Скласти план роботи ради. |
вересень |
Педагог-організатор, голова ради |
|
4 |
Переглянути списки учнів, схильних до правопорушень. Поповнити банк даних дітей, які стоять на внутрішньо шкільному обліку. |
до 14.10 |
Педагог-організатор |
|
5 |
Періодично заслуховувати на нараді при директорі, педрадах звіти класних керівників про правову освіту. |
протягом року |
Адміністрація |
|
6 |
Використовувати різні форми і методи виховання (класні години, індивідуальні бесіди, зустріч з працівниками правоохоронних органів тощо). На теми; «Як слід поводитись?», «Шкідливий вплив тютюну», «Права дитини», «Розпорядок дня». |
протягом року |
Педагог-організатор, вчителі класні керівники |
|
7 |
Проводити анкетування в класах, спільні виховні години (за планом). |
протягом року |
Пед-організатор, психолог |
VІ. Робота з класними керівниками. |
№п/п |
Зміст роботи |
Термін виконання |
Відповідальні |
Примітка |
1 |
Узгодити виховний план на 2017-2018н. р. |
Вересень |
Пед.-організатор |
|
2 |
Відвідувати години кл. керівників з метою вивчення педагогічного досвіду. |
Протягом року |
Педагог-організатор |
|
3 |
Організувати чергування в кабінетах під час уроків з метою підтримання чистоти в класних кімнатах, вологе прибирання учнями класів після уроків. |
Протягом року |
Педагог-організатор, класні керівники |
|
4 |
Допомагати у проведенні предметних тижнів. |
Протягом року |
Пед-організатор, учнівське самоврядування |
|
5 |
Проводити спільні виховні заходи; День вчителя, Миколая, Великодні забави, День матері, Андріївські вечорниці, свято Рідної мови… |
Протягом року |
Педагог-організатор спільно з класними керівниками |
VІІ. Взаємодія з батьками та громадськістю |
№п/п |
Зміст роботи |
Термін виконання |
Відповідальні |
Примітка |
1 |
Обрати батьківські комітети в класах, делегувати представників від класів до ради школи. |
Вересень |
Класні керівники |
|
2 |
Двічі на семестр проводити батьківські збори, на які виносити актуальні питання життя та діяльності школи, навчання, виховання учнів. |
протягом року |
Пед-організатор спільно з класними керівниками |
|
3 |
Викликати для співбесіди батьків учнів, які не встигають у навчанні, з метою надання методичних консультацій. |
протягом року |
класні керівники |
|
4 |
Тримати під постійним контролем неблагополучні сім’ї, зв’язки з батьками, діти яких схильні до правопорушень. |
протягом року |
Пед.-організатор спільно з класними керівниками |
|
5 |
Здійснювати правову освіту батьків, залучати правоохоронні органи. |
постійно |
Пед.-організатор спільно з класними керівниками |
|
6 |
Підготувати концерт художньої самодіяльності для батьків. |
травень |
Педагог-організатор |
|
7 |
Провести спільні батьківські збори, виховні години, свята, години спілкування |
Протягом року |
Пед.-організатор спільно з класними керівниками |
VІІІ Самоосвіта |
№п/п |
Зміст роботи |
Термін виконання |
Відповідальні |
Примітка |
1. |
Визначення проблеми на наступний навчальний рік |
Квітень |
Педагог-організатор |
|
2. |
Опрацювання Нового закону «Про освіту» |
Вересень |
Педагог-організатор |
|
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для загальноосвітніх навчальних закладів до відзначення пам’ятних дат у рамках Року Державності України |
Вересень |
Педагог-організатор |
||
3. |
Опрацювання науково - правової бази на основі якої будується планування виховної роботи; програми, закони України, Укази Президента, конвенції, декларації, доктрини, листи, та інші… |
Протягом року |
Педагог-організатор |
|
4. |
Вчитися… |
ІX Правовиховна робота |
№п/п |
Зміст виховної діяльності |
Дата |
Відповідальні |
При-мітки |
|
Оновити банк даних учнів, схильних до правопорушень, та асоціальних сімей. |
Вересень |
Педагог-організатор |
|
|
Спланувати роботу Ради профілактики на 2021-2022 навчальний рік |
Вересень |
Педагог-організатор |
|
|
Постійно здійснювати контроль за відвідуванням учнями гімназії. |
Протягом року |
Педагог-організатор,КК |
|
|
Зібрати інформацію про зайнятість учнів в позаурочний час |
Вересень |
Педагог-організатор |
|
|
Місячник безпеки руху дітей «Увага , діти на дорозі!» А) взяти на облік учнів, які мають власні велосипеди і провести з ними додаткові заняття з ПДР Б) Провести класні та виховні години « Подорож до країни дорожніх знаків», «Абетка безпеки», « Я учасник дорожнього руху», В). Конкурс малюнків на асфальті про безпеку руху на дорогах; Г). Бесіди з батьками з питань попередження нещасних випадків на дорогах; Д) конкурс малюнків та плакатів з правил дорожнього руху; Е) Вікторина « Чи знаєш ти обов’язки та права пішоходів» |
Вересень |
Педагог-організатор спільно з вч. основ здоров’я |
|
|
До Міжнародного дня демократії — вибори голови УС та голів комісій УС |
15.09.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Профілактичні бесіди працівників міліції з учнями, схильними до правопорушень. |
Протягом року |
РПП |
|
|
Психологічні тренінги з учнями |
Протягом року |
Практичний психолог |
|
|
Міжнародний день толерантності. Виховна година «Будь толерантним» |
16.11.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Міжнародна Акція «16 днів проти насильства» (за окремим планом) |
Жовтень-листопад |
Практичний психолог, пед.-організатор |
|
|
Спортивні змагання "Нумо, хлопці” до Дня збройних сил України |
06.12.2022р. |
Педагог-організатор |
|
|
Проведення бесід «Паління і підлітки: правова основа» та перегляд фільмів про шкідливість паління |
Протягом місяця листопада |
Педагог-організатор |
|
|
Проведення рейду перевiрки стану пiдручникiв. Акція |
Грудень |
Педагог-організатор |
|
|
Тиждень правознавства (за окремим планом) |
Грудень |
Пед-організатор, вчитель правознавства |
|
|
Бесіди з попередження правопорушень перед канікулами |
10.12.- 23.12. 2023р. |
Педагог-організатор спільно з КК |
|
|
Бесіда про правила користування газовими приладами |
24.01.2024р. |
Педагог-організатор КК |
|
|
Подорож в королівство ввічливості ,,Ввічливим і чемним будь , про культуру не забуть” |
26.02.2024р. |
Педагог-організатор КК |
|
|
Бесіда « «Міжнародний день боротьби з наркоманією»7-9кл. |
02.03.2024р. |
Медична сестра |
|
|
Години спілкування та виховні заходи до Міжнародного дня боротьби проти расової дискримінації |
17.03.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Проведення профілактичних бесід до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу |
24.03.2024р. |
Медична сестра |
|
|
Зустріч підлітків, які схильні до правопорушень, із психологом школи на тему: «Моральність та аморальність вчинку». |
24.04.2024р. |
Класні керівники, практичний психолог |
|
|
Година спілкування |
14.05.2024р. |
КК |
|
|
Рейд «Перевірка підручників» |
Травень |
Педагог-організатор |
|
22 |
Профорієнтаційна робота з учнями-випускниками, які схильні до правопорушень (бесіди, анкетування, тестування). |
Травень |
практичний психолог, педагог-організатор |
|
23 |
Вивчення питання про оздоровлення категорійних дітей, дітей із кризових сімей, «групи пильного контролю», «ризику». |
Травень |
Педагог-організатор |
X Національно-патріотичне виховання
№ |
Зміст роботи |
Дата |
Відпові-дальні |
При-мітка |
|
День Знань! |
01.09.2022р |
КК. Педагог-організатор |
|
|
Виконання Гімну України |
Щопонеділка |
Марчук О.В. |
|
|
Заходи до Дня незалежності України |
Протягом вересня |
Педагог-організатор, КК |
|
|
Організаційна допомога органам учнівського самоврядування. Вибори голови учнівського самоврядування та голів комісій до Міжнародного дня демократії |
Вересень 15.09.2023 |
Педагог-організатор |
|
|
Міжнародний день Миру. - виставка малюнку - тематичні виховні години спілкування |
21.09. 2023р. |
Педагог-організатор, УС КК |
|
|
Благодійний ярмарок |
Жовтень |
Педагог-організатор,КК |
|
|
Конкурс "Наші хлопята - справжні козачата!" |
1.10.2023р. |
Педагог-організатор,КК |
|
|
Інформ-дайджест до Міжнародного дня ООН Години спілкування |
21.10.2023р. |
УС КК |
|
|
Лінійка «І найперше було Слово…» - (9 листопада – День української писемності) Диктант |
09.11.2023р. |
Педагог-організатор Вчителі укр. мови |
|
|
Всеукраїнська акція « Засвіти свічку» День пам’яті жертв Голодомору Лінійка «Тернистими стежками» |
27.11.2023р. |
Педагог-організатор |
|
|
Акція «Червона стрічка « до Дня боротьби зі СНІДом Тренінг «Що я знаю про СНІД» |
01.12.2023р. |
Педагог-організатор спільно з медсестрою |
|
|
Виховний година «Соборній Україні – слава, нині і повік» Акція «Живий ланцюг єднання» |
22.01.2024р |
Педагог-організатор спільно з вчителем історії |
|
|
День памяті Героїв Крут |
28.01.2024р. |
УС |
|
|
Заходи до Дня рідної мови: -конкурс на кращого читця; Інтелектуальна гра «Мова калинова» |
21.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Тиждень української мови та літератури ( за окремим планом) |
Лютий |
Вчителі української мови, УС |
|
|
Виховний захід «А їх зустріли небеса…» Участь у Всеукраїнській акції Ангели пам’яті до дня пам’яті Героям Майдану |
20.02.2024р. |
Педагог-організатор |
|
|
Шевченківські дні (за окремим планом) |
березень |
П.-орг., КК |
|
|
Операція «Забуті могили»(трудові десанти з упорядкування братських могил) |
Протягом місяця |
Педагог-організатор |
|
|
Тиждень духовності Хресна дорога(за окремим планом) |
2024р. |
Педагог-організатор, вчитель християнської етики |
|
|
Виховний захід «Чорнобильські дзвони» |
26.04.2024р. |
П.-орг. спільно з вчителем літератури |
|
|
День пам’яті жертв політичних репресій |
23.05.2024р. |
П.-орг.спільно з вч.історії |
|
|
Свято останнього дзвоника |
31.05.2024р. |
Пед.орг.спільно з КК 9кл. |