Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи з англійської мови

Дата: 4 жовтня 2021 о 11:00, Оновлено 4 жовтня 2021 о 11:16
Автор: Марчук О. В.

Критерії оцінювання учнів початкової школи з англійської мови.

Характеристика результатів навчання учнів

Індекс

Загальні результати навчання

Результат навчання у свідоцтві досягнень

Рівні

початковий

середній

Достатній

високий

ІНО1

Взаємодія з іншими особами усно, сприйняття і використання інформації для досягнення життєвих цілей у різних комунікативних ситуаціях

Сприймає іноземну мову на слух

Розпізнає окремі слова у повільному та чіткому  мовленні, зазнаючи труднощі розуміння контексту навіть при повільнішому мовленні. Потребує більше повторень прослуханого, візуальної підтримки, допомоги вчителя та однокласників.

Розпізнає окремі слова та фрази в повільному та чіткому мовленні, може визначити тематику мовленнєвої ситуації за допомогою вчителя та  однокласників

Потребує повторення прослуханого.

Розуміє контекст прослуханого в повільному та чіткому мовленні, опираючись на візуальну підтримку та більшу частину конкретної інформації, необхідної для виконання завдання.

Розуміє повільне та чітке мовлення з довгими паузами задля полегшення усвідомлення змісту почутого.
Розуміє конкретну інформацію,  необхідну для виконання завдання.

ІНО2

Сприйняття, аналіз, інтерпретація, критичне оцінювання інформації в текстах різних видів, медіатекстах та використання її для збагачення свого досвіду

Читає іноземною мовою

Розпізнає окремі слова в тексті, труднощі розуміння виникають на рівні  буквосполучень, має необхідність постійної підтримки вчителя для розуміння фраз і речень.

Розпізнає фрази та конструкції, труднощі виникають на рівні смислових зв'язків між словами у реченні. Потребує допомоги вчителя для виконання завдань.

Розуміє прості тексти, труднощі виникають на рівні сприйняття тексту як цілого. Потребує перечитування для розуміння прочитаного.

Розуміє короткі, прості тексти, читаючи їх пофразово, розпізнаючи знайомі імена, слова та основні фрази, перечитуючи за потреби.

ІНО3.1

Висловлювання думок, почуттів та ставлення, взаємодія з іншими особами письмово та в режимі реального часу, дотримання норм літературної мови

Висловлюється іноземною мовою

Відповідно реагує на деякі запитання та інструкції, потребує візуальних  підказок та постійної підтримки вчителя. Дає однослівні відповіді на запитання. Робить спроби простих відповідей, допускаючись елементарних смислових помилок у рамках вивченого матеріалу.

Відповідно реагує на запитання та інструкції, потребує візуальних підказок та  підтримки вчителя,  робить спроби попросити про допомогу. Переважають однослівні відповіді на запитання виникають труднощі  при спробах поєднувати їх у речення, допускається елементарних лексичних чи граматичних помилок у рамках вивченого матеріалу.

Відповідно реагує на більшість запитань та інструкцій, потребує ситуативної підтримки вчителя, вміє просити про допомогу. Продукує короткі фрази  з ініціативи та мінімальної підтримки вчителя, роблячи паузи в мовленні. Реагує на власні помилки та може їх виправити.

Ставить і відповідає на прості запитання, ініціює і вербально реагує на прості твердження, які стосуються нагальних потреб і знайомих тем.
Продукує короткі фрази з тематики мовленнєвої ситуації.

ІНО3.2

Взаємодіє письмово іноземною мовою

Копіює письмову інформацію, пише  знайомі короткі фрази. Правильно прописує прості слова, допускає помилки у правописі незнайомих слів.

Надає базову інформацію в письмовій формі щодо знайомих тем  лише за зразком і за постійної підтримки вчителя. Правильно пише знайомі слова, допускає граматичні помилки при написанні зв’язного тексту.

Надає базову інформацію в письмовій формі щодо знайомих тем за зразком і за ситуативної підтримки вчителя. Правильно будує речення.
Пише короткі фрази при складанні зв’язного тексту.

Надає базову інформацію в письмовій формі щодо знайомих тем

Правильно будує речення.
Пише короткі речення при складанні зв’язного тексту.